Ferie zimowe 2018 premiera oferty kolonii dla dzieci
2017-09-20 13:03:26


Rozpoczęliśmy First Minute kolonii zimowych 2018. Wypoczynek Twojego dziecka w górach lub bliżej domu, zawsze w pięknym przyrodniczo otoczeniu, z ulubioną sprawdzoną kadrą, z urozmaiconymi programami. Każde dziecko z pomocą rodziców znajdzie zimowisko dla Siebie....


Dla najmłodszych narciarzy czy snowboardzistów, tych którzy dopiero chcą zacząć swoją zimowa przygodę, oraz bardziej zaawansowanych będą prowadzone zajęcia na stoku, pod okiem instruktora narciarstwa lub snowboardu.

Zimowa kolonia może być fajna także dla dzieci niejeżdżących. Z łatwością znajdziecie wyjazd z mnóstwem ciekawych zajęć, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Koniecznie zapiszcie dziecko na program, który spełni jego marzenia.

Możecie sprawdzić kedy są ferie 2018, poniżej kalendarz terminów, który na ten rok przygotowało Ministerstwo Edukacji. Poszczególne województwa pojadą na ferie w następujących przedziałach czasowych:

15 stycznia – 28 stycznia – dolnośląskie, mazowieckie, opolskie,
zachodniopomorskie

22 stycznia – 4 lutego – podlaskie, warmińsko-mazurskie
29 stycznia – 11 lutego – lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

12 lutego – 25 lutego – kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Znacie już terminy ferii 2018 zatem możecie rozpocząć planowanie wyprawy na zimowy obóz!
 Gwarantujemy, że zarówno najmłodsi jak i młodzież wybrać się będą mogli z nami na ferie zarówno w Polsce jak i za granicą!