Kolonie dla dzieci Lato 2018 - Premiera oferty wakacyjnej
2017-11-15 13:33:30


Kolonie dla dzieci Lato 2018 - Premiera oferty wakacyjnej 20.11.2017 -Już w poniedziałek 20 listopada 2017 roku będziemy mogli z wielka przyjemnością zaprezentować nową odsłonę oferty wakacyjnej. Kolonie dla dzieci na lato 2018, to wiele nowości i pomysłowych...


Kolonie dla dzieci - premiera oferty na lato 2018
 

Już w poniedziałek 20 listopada 2017 roku będziemy mogli z wielka przyjemnością zaprezentować nową odsłonę oferty wakacyjnej. Kolonie dla dzieci na lato 2018, to wiele nowości i pomysłowych programów kolonijnych dla dzieci w wieku od 6 lat, w niektórych programach nawet do 16 lat. Na te wakacje dla uczestników poza naszymi najczęściej wybieranymi programami mixerami kolonijnymi będzie wybór programów od całkowicie wypoczynkowych, po kreatywne i aktywne spędzanie czasu w cudownych i malowniczych miejscach w górach, na mazurach i nad morzem. W biurze aż huczy od pracy i zaangażowania jakie wkładamy w przygotowanie kolonii dla dzieci. Jak co roku na start oferty, mamy dla najszybszych najlepsze okazje, warto śledzić nasz Facebook, dzięki któremu na pewno nie da się przegapić super wakacji w najlepszej cenie. 

Jak było w zeszłym roku na koloniach dla dzieci?

W zeszłym roku, także było wiele nowości które przygotowaliśmy. Jednym z największych hitów naszej oferty pozostają kolonie dla dzieci w ROGOWCU gdzie, co roku naszym kierownikiem jest Pan Jan Leszek Żak, chwalony przez rzeszę rodziców, tutaj zacytujemy  "kolonie były wspaniałe. Na bardzo długo pozostaną w pamięci dzieci, szczególnie że dla wielu były to te pierwsze. Kadra najwyższy poziom- kierownik pan Leszek to nietuzinkowa postać. Dziękuję" jak napisał do nas  Paweł tata Oliwii. Zainteresowanie koloniami na wakacje było bardzo duże, tam gdzie była taka możliwość udało nam się zwiększyć ilość miejsc, lecz w bardzo krótkim czasie wszystkie wolne miejsca na kolonie były rezerwowane. Ofertę kolonii na wakacje 2018 podpowiadamy, że najlepiej zarezerwować jak najwcześniej zanim skończą się miejsca jak miało to miejsce w roku 2017. Cieszymy się również dużym zainteresowaniem naszego nowego serwisu dla rodziców www.pamietnik.but.waw.pl gdzie można w każdej chwili wejść i zobaczyć online jak dzieci spędzają czas na kolonii. W związku z zainteresowaniem, ciągle staramy się rozwijać nasz pamiętnik z kolonii, dodawać nowe funkcje i rozwiązania. Nasza kadra, która obsługuję dla was fotorelację także stara się jak najlepiej zaprezentować przebieg kolonii w związku z tym przechodzą szkolenie z Fotografem, co także zaowocowało dodatkowym naszym pomysłem na rok 2018. Z najciekawszych programów kolonii dla dzieci, które zrealizowaliśmy to młody weterynarz, kolonie kulinarne i kolonia z programem wędkarskim nazwana przez nas SPŁAWIK. Poza wymienionymi była cała masa ekscytującej zabawy, rozwijających programów kolonijnych i wspaniałe miejsca, do których udało nam się zawitać.

Kolonie dla dzieci - jakich nowości można się spodziewać?

Kolonie dla dzieci w wakacje na prawdę będą miały bogatą ofertę. Dla poszukiwaczy najciekawszych programów nasza oferta to będzie gratka. Na co stawiamy w tym roku? Chcemy aby uczestnicy naszych kolonii poza wypoczynkiem mogli wziąć udział w niecodziennych zajęciach zależnych od wybranego programu. Programy mają poza wypoczynkiem dla dzieci i dobrą zabawą, która jest tutaj bez wątpienia najważniejsza pozwolić na poznanie nowych ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu, zdobyć ciekawą wiedzę lub  rozwinąć pasję dziecka. Na podstawie opinii rodziców, naszego wieloletniego doświadczenia, z pomocą naszej wykwalifikowanej kadry i wybadaniu potrzeb naszych uczestników zabraliśmy się do pracy. Nasz kreatywny zespół zajmujący się przygotowaniem najlepszych programów kolonii stworzył propozycje, która będzie ciekawa dla młodych turystów. Już teraz możemy wam zdradzić kilka szczegółów - w naszych programach znajdzie się hit zeszłego lata czyli program kolonii wędkarskich, ze względu na tak duże zainteresowanie postanowiliśmy jeszcze ubarwić go o dodatkowe atrakcje. W tym roku uczestników programu wędkarskiego zabierzemy na wyprawę po prawdziwego Dorsza. 

Specjalnie dla aktywnych również przygotowaliśmy kilka pomysłowych programów, w jednym z nich przeniesiemy się w świat rolkarzy i hulajnóg! Każdy kto szuka większych wyznań i mocniejszych doznań będzie mógł wybrać się na wyprawę z namiotami, a także wziąć udział w niezwykłych grach typu escape room. Dla zapalonych sportowców i dbających o zdrowie też coś mamy, szczególnie dla tych co wiedzą co to FIT lub VEGE ;)

Nasz kreatywny zespół także wyruszył na wyprawę po inne wspaniałe pomysł jak spędzić te wakacje łącząc wypoczynek, fajną zabawę, energię i ciekawie spędzony czas. Jedną z propozycji jaką na pewno znajdziecie w naszej ofercie, to kolonie z programem fotograficznym przygotowanym przez profesjonalnego fotografa. Dla tych co uwielbiają roboty, komputery i różne elektroniczne nowości będzie robotyka z wyjazdem do Legolandu. 

Lato z koloniami dla dzieci na maksa!

Podsumowując, to będą kolonie na maksa. Będzie bardzo dużo nowości, wiele zabawy, moc atrakcji! Wystarczy wybrać najlepszy program dla siebie. My zajmiemy się resztą od zadbania o waszą rezerwację i przekazania wam wszelkich potrzebnych informacji, po bezpieczny transport o który zawsze dbamy a także co najważniejsze najlepszą kadrę, która sprawi że to będą wakacje na maksa!