URODZINOWE FIRST MINUTE BUT LATO 2019!
2018-11-16 10:31:23


URODZINOWE FIRST MINUTE BUT LATO 2019! ZA 5 DNI! Zaskoczą Cię nasze niesamowite okazje! A bogata oferta wypoczynku dla młodszych i starszych zrobi z pewnością niebagatelne wrażenie. Nie przegap NAJlepszego momentu na planowanie wakacji. Na 20-LECIE BUT mamy COŚ SPECJALNEGO! Szczególnie w pierwszych dniach sprzedaży LATA 2019 - EXTRA BONIFKATA na wszystkie premierowe oferty!


WSZYSTKO CO NAJLEPSZE NA WAKACJACH!

BUT Kolonie i obozy dadzą dziecku doświadczenia o jakich zawsze marzyło. Nauczymy je umiejętności których, nie ma możliwości nabyć w swojej miejscowości. Nawet podczas najmilszych wypadów z rodziną, najmłodsi spędzają nieco inaczej czas.

Naszym celem jest zapewnienie właśnie tych niecodziennych emocji, współpracy w grupie, oderwania się od szkolnej rutyny. Bo dzieci w roku szkolnym także pracują.

 

 

POLSKA JAK MARZENIE!

Można by dużo się rozpisywać o urokach gór, jezior, rzek, czy morza Bałtyckiego, ale w koloniach nie tylko o to chodzi.

Na kolonii musi się dziać!

Kajakiem trzeba płynąć z kolegą, instruktor wyjaśni jak jechać kładem, lub w jaki sposób bezpiecznie zjechać tyrolką. Kadra BUT to nie zwykli ludzie z uprawnieniami. To często pasjonaci w różnych dziedzinach. Potrafią zachęcić do działania nawet największych oponentów. Najlepiej oddaję to BUT P@MIĘTNIK - realizowana w każdym turnusie kolonii fotorelacja. A uśmiechy i radość dzieci mówią same za siebie.

JUŻ WKRÓTCE SZCZEGÓŁY!!!!!!!!!!!