Youtuberka MARYSIA KRASOWSKA na koloniach BUT-a
2018-03-27 10:59:05


Wakacje z youtuberką MARYSIĄ KRASOWSKĄ dla Twojego dziecka!


Marysia Krasowska to jedna z gwiazd, z którymi bawić się będziecie w tym roku w ramach Wakacji z Pasją. Marysia to istny wulkan energii, która swoim entuzjazmem potrafi zarazić każdego…

 

Marysia Krasowska to jedna z gwiazd, z którymi bawić się będziecie w tym roku w ramach Wakacji z Pasją. Marysia to istny wulkan energii, która swoim entuzjazmem potrafi zarazić każdego w dosłownie kilka sekund!

Kim jest Marysia Krasowska? O tym pisać można długo, bo  Maria to prawdziwy człowiek orkiestra, który:

– tańczy
– uprawia gimnastykę
– prowadzi z sukcesami kanał na You Tube

Maria prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał o tematyce gimnastyczno-tanecznej ZWARIOWANI gdzie umieszcza filmiki instruktażowe, w których uczy dzieci i młodzież z całego kraju gimnastyki i tańca na wszystkich poziomach zaawansowania.


 

Nie zdziwi was zatem zapewne informacja, że w 3 turnusie zapraszamy was do Muszyny na obóz akrobatyczno-taneczny z Marią Krasowską. Impreza odbędzie się w ramach premierowej akcji Wakacje z Pasją, która ma umożliwić dzieciom i młodzieży uczestniczenie w koloniach i obozach młodzieżowych, na które pojadą ich idole!


 

Ale wróćmy do Marii, bo to ona jest najważniejszą bohaterką naszego dzisiejszego wpisu! Maria bardzo mocno udziela się w sieci i prowadzi kilka vlogów. Najważniejszy z nich to wspominany Zwariowani, jednak Maria interesuje się nie tylko akrobatyką, ale też podróżami i książkami. Poświęca  im kolejno dwa kanały na YT:

Świat oczami Marysi
Książki rządzą

Każdy z nich, nawet pod koniec zimy wprowadzi was w wakacyjny klimat. Czemu? Na kanale poświęconym książkom z pewnością znajdziecie super polecajki wakacyjnych lektur, a na pozostałych kanałach zobaczycie relacje z wypraw Marii, która w tej chwili…przebywa na Hawajach!

Klimat wakacyjny na Wakacje z Pasją w Muszynie nasza bohaterka będzie zatem miała przećwiczony jak trzeba!

Na koniec wróćmy do sukcesów tanecznych. Maria Krasowska w 2016 roku razem z zespołem T-8 wytańczyła złoto na mistrzostwach Polski, a na mistrzostwach świata doszła do półfinału. Uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych, kształcąc się pod okiem instruktorów światowej sławy. Ukończyła także prestiżowy kurs instruktorski w Egurrola Dance Studio.

Nie musimy chyba już więcej mówić, bo sami wiecie, że Wakacje z Pasją w towarzystwie Marii Krasowskiej to strzał w dziesiątkę!