Klienci-ZNIŻKI

Sprawdź Nasze Stałe Promocje

STAŁY KLIENT
Jeśli Twoje dziecko było już z Nami na wyjeździe, a oczywistym jest że chce jechać znowu, to mamy dla Ciebie dobra wiadomość! Przy wyjeździe z Nami po raz drugi - otrzymujesz 50 PLN zniżki, a przy trzecim i kolejnym już całe 100 PLN! Promocję można łączyć ze zniżką RODZEŃSTWO.

 

RODZEŃSTWO
Dobrze wiemy, że rodzeństwa mają zawsze pod górkę i wszystkim muszą się dzielić! Ale to nie u nas...Jeśli dwójka (lub więcej)dzieci będących rodzeństwem wyjeżdża na nasze imprezy tego samego sezonu, każde dostaje 50 PLN zniżki na wyjazd. Promocję można łączyć ze zniżką STAŁY KLIENT

 

PRZYJACIELE !!
Promujemy przyjaźń. Jeżeli Twoje dziecko chce wyjechać na wakacje z grupą znajomych mamy specjalną zniżkę grupową!
Z nami możesz zaoszczędzić nawet 500 PLN. JAK? Bardzo prosto:
1. Po zrobieniu rezerwacji dostaniesz od Nas maila z unikalnym kodem promocyjnym
2. Niech Twoje dziecko zaprosi swoich znajomych - by się dobrze bawili na jednym obozie
3. Oraz poprosi ich, aby w trakcie robienia swoich rezerwacji wpisali (otrzymany przez Ciebie) kod w odpowiednie pole i od razu otrzymają 50 zł zniżki na wspólny obóz. Mają na to 10 dni (od daty twojej rezerwacji).
4. Twoje dziecko otrzyma tyle razy 50 zł zniżki, ilu Jego Przyjaciół skorzysta z kodu i zapisze się z Nim na obóz. Nawet 500 zł jeśli będzie ich dziesięciu!
5. Po 14 dniach skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić formalności.
Promocja "Przyjaciele" łączy się z aktualnymi promocjami cenowymi dostępnymi na www -> tak więc możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

 

KARTA DUŻEJ RODZINY!!
Im więcej tym lepiej  ;)  BUT kocha rodziny, zwłaszcza te duże. Jeśli dziecko posiada Kartę Dużej Rodziny może z nami wyjechać 10%taniej!!!  Jak? Najlepiej skontaktować się z Biurem celem dopełnienia formalności. :)

 

Promocje stałe nie łączą się z innymi promocjami cenowymi (First Minute, Last Minute, itp.) chyba że zaznaczono inaczej i obowiązują na imprezach organizowanych przez Biuro Usług Turystycznych BUT.

Promocje Czasowe - SPRAWDŹ>